ul. Łużycka 4  71 314 21 42   kancelaria@parafiaolesnica.pl A A A  

I  Nowe Rataje


Opiekun-ks. Tomasz

Odpowiedzialna - Anna

Akacjowa, Dobroszycka, Jasna, Jaśminowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Łąkowa, Mikołajczyka, Miła, Nowowiejska, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa, Wrocławska do Bramy

Podrejon  1.

Mikołajczyka cz. południowa, Nowowiejska cz. Południowa, Dobroszycka  /cała/, Witosa, Wrocławska do Bramy

Podrejon 2.

Jasna, Świerkowa, Sosnowa, Akacjowa, Jaśminowa, Spokojna, Ogrodowa, Leszczynowa

Podrejon 3.

Łąkowa, Parkowa, Wiśniowa, Wierzbowa, Różana, Miła, Kasztanowa

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM
google4e8070dd837324c5.html