Ruch Światło Życie

Opiekun: Ks. Sebastian Kruk
Spotkania: Piątek g. 19.00

Działa w parafii od 25 lat, a obecnie skupia ok. 60 osób. Z jego kręgu wywodzi się kilku kapłanów.

Spotkania formacyjne i modlitewne odbywają się w każdy piątek o godz. 19.00 w salce przy kościele Świętej Trójcy. Młodzież poza spotkaniami modlitewnymi organizuje spotkania ewangelizacyjne dla uczniów miejscowego Ochotniczego Hufca Pracy oraz dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Oleśnicy. Przygotowuje piesze pielgrzymki oraz organizuje wyjazdy wakacyjne (rekolekcje) dla dzieci i młodzieży. Swą posługą służą animatorzy, którzy prowadzą poszczególne grupy.