ul. Łużycka 4  71 314 21 42   kancelaria@parafiaolesnica.pl A A A  

Przez różaniec do zjednoczenia w rodzinie - szóste wydarzenie parafialne

poniedziałek, 11-10-2021 | dodał: ks. Tomasz Michalik


Z Maryją wchodzimy w kolejny rok Programu Odnowy i Ewangelizacji Parafii. Wydarzenie pod hasłem „Przez różaniec do zjednoczenia w rodzinie” kieruje nasze serca ku wspólnej modlitwie, która ma przemieniać nasze relacje, umacniać miłość i przyczyniać się do duchowego wzrostu. Z różańcem w ręku prośmy Maryję o wstawiennictwo oraz łaskę jedności w naszych rodzinach i parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie  wydarzenia parafialnego oraz tym, którzy odważnie i aktywnie włączyli się w posługę podczas Liturgii. Podjęta współpraca była okazją do poznania się, nawiązania relacji oraz drogą do budowania wspólnoty w duchu jedności. Jesteśmy wdzięczni grupie mężczyzn, która podjęła trud codziennej modlitwy różańcowej w intencji odnowy Rodzin i Parafii, czego wymownym znakiem był ich udział w procesji z darami.

Dziękujemy Bogu za ten czas i zawierzamy się Maryi.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM
google4e8070dd837324c5.html