Mamy nowych ceremoniarzy!

sobota, 12-06-2021 | dodał: ks. Tomasz Michalik

Podczas Mszy Świętej w kolegiacie św. Krzyża we Wrocławiu dziewięciu lektorów z naszej parafii dołączyło do grona ceremoniarzy.

Ojciec biskup Jacek Kiciński CMF przewodniczył Eucharystii, na której odbyła się promocja lektorska i ceremoniarska. Uczestniczyli w tym również nasi lektorzy wraz z rodzinami. Zostali odpowiedzialnymi za kształt liturgii w swoich parafiach. Módlmy się za nich, żeby zgodnie ze Słowem Bożym wygłoszonym przez ojca biskupa dali się rozpalić Bożą Miłością, uformować i posłać. Cieszymy się z ich obecności i posługi przy ołtarzu.