ul. Łużycka 4  71 314 21 42   kancelaria@parafiaolesnica.pl A A A  

Mamy nowych ceremoniarzy!

sobota, 12-06-2021 | dodał: ks. Tomasz Michalik


Podczas Mszy Świętej w kolegiacie św. Krzyża we Wrocławiu dziewięciu lektorów z naszej parafii dołączyło do grona ceremoniarzy.

Ojciec biskup Jacek Kiciński CMF przewodniczył Eucharystii, na której odbyła się promocja lektorska i ceremoniarska. Uczestniczyli w tym również nasi lektorzy wraz z rodzinami. Zostali odpowiedzialnymi za kształt liturgii w swoich parafiach. Módlmy się za nich, żeby zgodnie ze Słowem Bożym wygłoszonym przez ojca biskupa dali się rozpalić Bożą Miłością, uformować i posłać. Cieszymy się z ich obecności i posługi przy ołtarzu.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM
google4e8070dd837324c5.html