ul. Łużycka 4  71 314 21 42   kancelaria@parafiaolesnica.pl A A A  

Konkurs „Abyśmy byli jedno - Jak chciałbyś świętować niedzielę w swojej rodzinie” - wyniki

czwartek, 10-06-2021 | dodał: Lidia Jaśkiewicz


PODSUMOWANIE  KONKURSU  PARAFIALNEGO   

W przeżywanie wydarzenia parafialnego „Abyśmy byli jedno” aktywnie włączyli się uczniowie  klas I – V oleśnickich szkół podstawowych. Przygotowali prace plastyczne z dołączonym komentarzem  na temat przeżywania niedzieli w swojej rodzinie. Najciekawsze prace zostały nagrodzone. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie konkursu. Dziękujemy sponsorom, za ufundowanie nagród. Prace można obejrzeć w naszej Bazylice. Zapraszamy do oglądania wystawy.

Wyniki:

LAUREACI:

1. OLIWIA  TABACZUK

2. MATEUSZ  KUCHCZYŃSKI

3. KLAUDIA  DYKIERT

4. MICHALINA  JANICKA

5. MIŁOSZ  CZARKOWSKI

6. NINA  CICHOWLAS

7. KLARA  WÓJCIK

8. PATRYK  FRĄCKOWIAK

9. ADAM  WOLIŃSKI 

10. KAROLINA  WOJTULEWICZ

11. MARCEL  ŻAKOWICZ

12. KARINA  HASPIRAN

13. ZUZANNA  PABIS

14. TYMEK  STASZAK

 

WYRÓŻNIENIE

1. EWELINA  HASPIRAN

2. WOJTEK  MUSIAŁ

3. MATEUSZ  KACZMARCZYK

4. MIŁOSZ  KUBALA

5.AGNIESZKA  STASZEK

6. MAJA  IDZIKOWSKA

7. JAKUB  JAKUBOWSKI

8. BRAJAN  CHAJEC

9. ADRIANNA  BODNAR

10. FILIP  DITRYCH              

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM
google4e8070dd837324c5.html