Konkurs „Abyśmy byli jedno - Jak chciałbyś świętować niedzielę w swojej rodzinie” - wyniki

czwartek, 10-06-2021 | dodał: Lidia Jaśkiewicz

PODSUMOWANIE  KONKURSU  PARAFIALNEGO

W przeżywanie wydarzenia parafialnego „Abyśmy byli jedno” aktywnie włączyli się uczniowie  klas I – V oleśnickich szkół podstawowych. Przygotowali prace plastyczne z dołączonym komentarzem  na temat przeżywania niedzieli w swojej rodzinie. Najciekawsze prace zostały nagrodzone. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie konkursu. Dziękujemy sponsorom, za ufundowanie nagród. Prace można obejrzeć w naszej Bazylice. Zapraszamy do oglądania wystawy.

Wyniki:

LAUREACI: