Konkurs „Abyśmy byli jedno - jak chciałbyś świętować niedzielę w swojej rodzinie”

piątek, 30-04-2021 | dodał: ks. Tomasz Michalik

Zapraszamy uczniów oleśnickich szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie parafialnym pod hasłem: "Abyśmy byli jedno - Jak chciałbyś świętować niedzielę w swojej rodzinie". Szczegóły konkursu u katechetów, na plakacie oraz na stronie parafii.

1. Organizatorem konkursu jest Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy.

2. Cele  konkursu:

- Przybliżenie dzieciom znaczenia świętowania niedzieli

- Wzmocnienie więzi rodzinnych

- Podkreślenie wartości wspólnego spędzania czasu w rodzinie

- Integracja  rodziny

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas I – V szkół podstawowych w Oleśnicy.

4. Warunki  udziału w konkursie:

- Uczestnik konkursu wykonuje pracę plastyczną oraz załącza do niej dodatkową kartkę z 2-3 zdaniowym komentarzem nawiązującym do tematu konkursu.

- Format pracy  plastycznej - A4, technika dowolna (z wyłączeniem prac przestrzennych).

- Każdą pracę wykonaną indywidualnie i zgodnie z regulaminem należy  podpisać na odwrocie, podając dane autora pracy: imię, nazwisko, wiek (klasę), nazwę szkoły oraz nazwisko opiekuna-katechety.

- Przekazanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych oraz wizerunku (wystawa, prasa, strona internetowa parafii).

- Prace należy przekazać katechetom w terminie do 28 maja 2021r.

- Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Bazylice,  a ich autorzy otrzymają nagrody.

- Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 6 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00 w Bazylice.