ul. Łużycka 4  71 314 21 42   kancelaria@parafiaolesnica.pl A A A  

Dialog owocuje zrozumieniem - trzecie wydarzenie parafialne

sobota, 26-12-2020 | dodał: Lidia Jaśkiewicz


Wydarzenie parafialne - Dialog owocuje zrozumieniem. Zachęcamy Parafian do zapoznania się Listem nr 3 nawiązującym do kolejnego wydarzenia w Parafii, które będziemy przeżywać 27 grudnia w Dzień Świętej Rodziny oraz do wykonania gestu ewangelizacyjnego w rodzinie podczas świątecznego spotkania.

Rodziny, które nie będą mogły wspólnie uczestniczyć we Mszy Świętej, mogą dokonać także aktu zawierzenia swojej rodziny łącząc go z gestem opisanym w liście.
Życzymy otwartości serca na przyjęcie Bożej Dzieciny, błogosławieństwa od Świętej Rodziny oraz wielu łask do budowania dojrzałego dialogu w rodzinie, wyzwalającego zrozumienie i miłość.
Parafialny Zespół Duszpasterski

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM