Bierzmowanie 2021

niedziela, 30-05-2021 | dodał: ks. Tomasz Michalik

Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 14.06.2021 r. o 16:00 w bazylice.

W związku z tym zapraszamy osoby z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na spotkanie 04.06 o 15:30 do bazyliki. Jest ono obowiązkowe. Świadkami bierzmowania będą dwie osoby dla wszystkich osób bierzmowanych zgodnie z prośbą Księdza Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego, który będzie przewodniczył Eucharystii. Nie będzie zatem zwyczajowych świadków dla każdej osoby bierzmowanej osobno. Prosimy też o zaproszenie rozsądnej liczby gości w związku z obecnie panującą sytuacją.

Więcej informacji podamy podczas spotkania 04.06.